fbpx
Close

Kas kaks Reali ründetuusa väisavad Bernabeud viimast korda?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Spekulatsioonid on viinud Gareth Bale’i ja Karim Benzema Real Madridi lävepakule ning suvel võivad mehed enda järel ka kuningliku ukse sulgeda. Reali viimane kodumäng sel hooajal on just Celta Vigo vastu – mäng, kus kodufännid võivad klubi rekordostu ja tiimi veterani näha viimast korda valges särgis.

Reali jaoks on kodumäng lihtsalt au küsimus – nadi liigahooaeg võiks saada ilusa punkti, kindlasti tänatakse ka fänne ja tehakse auring. Meedia silmad on just Bale’i ja Benzema peal – kui nemad lahkuvad pallimurult viimasena, tehes südamliku aplausi fännidele, on suur tõenäosus, et neid mehi enam Santiago Bernabeul valges särgis ei näe.

Mõlemal mehel on seljataga trofeederikas karjäär: Benzemal kaks, Bale’il üks liigatiitel ja mõlemal palluril on Realiga võidetud kolmel korral Meistrite liiga. Kui Benzema on olnud klubis üheksa aastat ja võib oma karjääriga rahule jääda, siis Bale’ist oodati kindlasti rohkem ja waleslane pole suutnud oma vigastustelainele ikka veel pidurit peale tõmmata.

Aga mängust. Real on kolm punkti kaugusel Atletico Madridist, kes asub teisel kohal. Meistrite liiga koht on kindlustatud, sest viiendaks pole võimalik enam langeda. Peatreener Zinedine Zidane soovib oma tähtmängijaid kindlasti vigastustest hoida, ent peab neil ka veidi mängida laskma, et pallurid rooste ei läheks.

Seetõttu võime suure tõenäosusega näha nii Bale’i kui Benzemat algkoosseisus. Optibet näebki just neid kõige tõenäolistemalt võrku sahistamas. Bale’i skoorides saab raha 1,55-kordselt, Benzema puhul 1,65-kordselt tagasi!

 

scroll to top