fbpx
Close

Karol Mets vs PSV: kas õhus on üllatust?

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Seitse punktiga liigat juhiv PSV võtab kodus vastu tabeli 15. tiimi. Tiimi, kus meie mees Karol Mets on tõusnud põhimeheks ja saanud korralikult mänguaega. Tahaks loota, et PSV vastu teeb Karol hea mängu ning suudetakse võõrsil seda Eindhoveni klubi üllatada. Aga saab maruraske olema.

Sel hooajal on PSV andnud kodus ära kaks punkti. Kaks! 2:2 viik Heerenveeniga on olnud nende ainsaks libastumiseks, ülejäänud on vaid võidud. Aga pall on ümmargune ja kõik on võimalik, kuigi see nahkkera veereb pigem Breda karistusala suunas.

Kas on mingit šanssi, et Mets skoorib? Pane panus ja Metsa skoorimisel võtad Optibetist raha 16-kordselt välja. Sellega on ainult see probleem, et Karol pole Breda eest veel skoorinud. Äkki seekord? PSV vastu? Väga ebatõenäoline, aga ära iial ütle iial.

Mis aga oleks vähe huvitavamaks panuseks? Breda skoorib PSV vastu – selle koefitsiendiks on 2. Kui Ajaxiga kohtuti nende staadionil, saadi küll kaotus, ent skooriti ka. Miks mitte seegi kord? Nimelt on Ajaxil liiga parim kaitse ja kui seda lukku suudeti murda, siis…

 

scroll to top