Kaotusseisust välja tulnud Tottenham pääses hilise penaltiga karikasarjas edasi

Son Heung-min. Foto: EPA/Scanpix

Inglismaa karikasarjas selgus kolmapäeval viimane 16 parima meeskonna hulka pääseja. Korduskohtumises olid vastamisi Tottenham Hotspur ja Southampon, kellest võitjana väljus Jose Mourinho juhendatav koduplatsil tegutsenud Tottenham.

Avamäng lõppes kahe võistkonna vahel tulemusega 1:1. Tottenham pääses nüüd 12. minutil juhtima, kui Jack Stephensi nimele kanti omavärav. Shane Long viigistas 34. minutil seisu ja Danny Ings viis Southamptoni 72. minutil ka ette. Kuus minutit hiljem saatis kodumeeskonna poolelt palli aga võrku Lucas Moura ja lõppsõna jäi ka Tottenhamile: Angus Gunn põhjustas 86. minutil penalti, mille Heung-Min Son realiseeris ja Londoni klubile keerulise 3:2 võidu tõi.

Kaheksandikfinaalis kohtub Tottenham liigarivaali Norwich Cityga. Mäng peetakse märtsi esimesel nädalal, täpne kuupäev pole veel selgunud.