fbpx
Close

Eriksen: Interiga liitumine oli lihtne otsus

Avatar

Christian Eriksen. Foto: AP/Scanpix

Loetud päevad tagasi Tottenham Hotspurist pärast kuue ja poole aasta pikkust perioodi lahkunud ning Milano Interiga käed löönud Christian Eriksen rääkis BBC-le antud intervjuus, et Itaalia tippklubi pakkumist ei pidanud ta pikalt kaaluma.

“Tahtsin uut väljakutset. Premier League’i jääda olnuks lihtne lahendus. Loomulikult ka Tottenhami edasi jääda oleks olnud lahendus, aga mu jaoks sai määravaks ootamine, et proovida uut väljakutset mõnes teises riigis. Kui Inter välja ilmus, siis polnud tegemist raske valikuga,” sõnas 27-aastane Eriksen.

Lisaks Eriksenile on Inter oma ridadesse toonud veel mitmeid Inglismaa kõrgliigas pallinud mehi, kelle seas Manchester Unitedist saabunud Romelu Lukaku, Alexis Sanchez ja Ashley Young ning Londoni Chelsea hingekirja kuuluv ja sealt välja laenatud Victor Moses. “Jah. Kohe veidi inglise kultuuri ja veidi inglise keelt. Ma pole ainus, kes ei saa kõigest itaalia keeles aru. Naljaks, et nii paljud mängijad on siia üle tulnud samast klubist. Seda ei juhtu tihti. Ma ei tea, kas see muudab midagi kergemaks. Sa võid nendega rääkida, kus elama hakkad, millist maja otsid, mis on juhtunud ja mis pole. Sa saad nendega rohkem rääkida selles keeles. Aga erilist vahet pole. Sõltub grupist, kellega koos töötad. Siiani on olnud tegemist väga toreda pundi inimeste ja mängijatega,” lisas Taani koondislane.

scroll to top