fbpx
Close

Guardiola: Meistrite liiga mitte võitmine pole veel maailma lõpp

Avatar

Tiitlikaitsja Pep Guardiola. Foto: EPA/Scanpix

Manchester City peatreener Pep Guardiola rääkis Post Unitedi vahendusel, et fännide seas palavalt soovitud Meistrite liiga trofee on klubi jaoks suur eesmärk, aga kui sellel hooajal seda võita ei õnnestu, siis ei tohiks olukorda ka ülemäära traagiliselt suhtuda.

“City oli klubi, kes terve kümnendiku tahtis lihtsalt Premier League’i püsima jääda. aga ootamatult ostsid inimesed Abu Dhabist selle ära, tehti suur hüpe ning võideti kümnendiga neli meistritiitlit. Ainus asi, mida neil veel pole, on Meistrite liiga tiitel, ja see on normaalne, et inimesed tahavad seda. Hea on, et nad soovivad seda. Püüan selle saavutada ja kui mitte sellel aastal, siis järgmisel. Maailma lõppu ei tule, kui sa seda ei võida,” ütles neljandat hooaega Citys tegutsev Guardiola.

Meistrite liiga kaheksandikfinaalis tuleb Cityl rinda pista selle sarja viimaste aastate lõikes edukaima klubi Madridi Realiga. Barcelona aegadel sai Guardiola igal hooajal vähemalt kahel korral Realile vastu astuda ning need mängud olid üle maailma suure huvi all. “Kas ma igatsen seda vastasseisu? Veidi jah. Igal aastal oli tegemist sajandi mänguga. Siin [Inglismaal] on teistmoodi. Meedia osas erineb see täielikult,” sõnas Guardiola.

scroll to top