fbpx
Close

Kane viigist Barcelona vastu: see on Tottenhami ajaloo üks võimsamaid õhtuid

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Tottenham sai hakkama võimatuga, kui kolm vooru tagasi oldi sundseisus – võta kolmest kohtumisest kaks võitu ja Barcelona vastu vähemalt viik, muidu terendab silme eest Euroopa liiga. Selg vastu seina, tegi Spurs imet ning seljatas Milano Interi, tänas õnne ja pääses Meistrite liiga kaheksandikfinaali.

1:1 viik Camp Noul oli piisav, kuna Inter ei suutnud koduplatsil PSV vastu võtta kolme punkti. Magus viigivärav tuli Lucas Moura jala läbi alles viis minutit enne normaalaja lõppu ning katastroofiline grupifaasi algus, kus kolme vooruga võeti vaid punkt, võis unustusse vajuda.

“Jah, tegemist on selle klubi jaoks Meistrite liiga osas ajaloolise õhtuga. Pärast kolme vooru kanti meid juba maha, ent näitasime iseloomu ja pühendumust ning tegime Barcelona vastu fantastilise esituse. Näitasime, mida suudame ning oleme saavutuse tõttu ülimalt elevil. Me juba ootame, kes meile kevadel vastu tuleb,” rääkis väravamasin Harry Kane mängujärgselt, kes küll Barcelona vastu püssi paukuma ei saanud.

Maailmameistriks kroonitud klubi kapten Hugo Lloris kutsus tiimi üles hetke nautima. “Praegu peame seda kõike nautima ja selliseid esitusi kordama. Teame, et kevadel algab uus võistlus, kus parim selgub kahe mängu kokkuvõttes. Oleme veel noor tiim, ent oleme ambitsioonikad ning eneseusk on tugev,” rääkis kiiper.

scroll to top