fbpx
Close

Mata on Valenciasse naasmise osas väga elevil

Avatar

Juan Mata (vasakul). Foto: Action Images/Reuters/Scanpix

David Moyesi viimaseks ostuks jäänud ründav poolkaitsja Juan Mata on järgmisest suvest alates vabaagent. Hispaanlane aga tahaks Unitedis jätkata ning vihjas soovile lepingut pikendada.

Tänavu Premier League’is kaks väravat löönud Mata mängis tähtsat rolli üllatusvõidus Meistrite liiga grupiliidri Juventuse vastu, kui tema mängu lõppfaasis üle müüri keerutatud karistuslöök väravas maandus ning tagasituleku käima lükkas. Täna läheb ta vastamisi oma eksklubi Valenciaga, millest liikus ta Chelseasse. 

“Olen Inglismaal ja Manchester Unitedis õnnelik. Olen siin riigis olnud nüüd õige mitu aastat ja olen väga õnnelik, et saan siin klubis mängida,” rääkis ta Sky Sportsile. “Mäng Valenciaga on mu vastu eriline – kui Chelsea ridades pallides külastasime Mestallat [Valencia kodustaadion – toim.], siis sellest sai unustamatu õhtu. Eeldan samasugust emotsiooni ka sellel korral,” oli mees elevil.

“Kuigi miskit erilist selles mängus enam kaalul pole, siis arvan, et see tunne seal mängida jääb minuga igaveseks, sest nii palju emotsioone ja tundeid lööb minus lõkkele. Muidugi fännid aitavad suurepärasele atmosfäärile korralikult kaasa. See kõik on oivaline, sest Valencia oli mulle koduks neli aastat.”

scroll to top