fbpx
Close

Kane unistab Messi rekordite purustamisest

Avatar

Harry Kane. Foto: Reuters/Scanpix

Täna õhtul läheb Wembleys tuliseks, kui Tottenham võõrustab La Liga tiitlikaitsjat Barcelonat. Kui Harry Kane jäi avavoorus Interi vastu nullipoisiks, siis Lionel Messi keerutas PSV-le kolm väravat ning on hetkel koos kaasmaalase Paulo Dybalaga Meistrite liiga suurim väravakütt. Inglismaa koondise ründaja on võtnud endale sihiks korrata või lausa üle lüüa Messi väravarekordeid.

25-aastane Kane võib täna jääda Messi õpipoisiks või olla teerajajaks, ent Tottenhami akadeemia produkt kiitis mängu eel argentiinlast ja tema mõju inglasele endale. “Messi on kindlasti tõstnud lati väga kõrgele ning see motiveerib mind andma endast parima ning saama paremaks. Loodan, et ühel päeval skoorin kas sama palju või isegi rohkem kui tema,” ütles Premier League’is 113 tabamust kirja saanud ründaja.

Messil on Barcelona ridades skoorinud lausa 560 korda, millest 103 on tulnud Meistrite liigas. “Messi ja Cristiano Ronaldo on nihutanud normide piire, kui nad kõmmutasid 50-60 väravat hooajaga. Mängijad tahavad nende vastu alati mängida ning anname tema takistamisel enda parima,” lubas Kane BBC vahendusel.

Kane võib oma unistuste poole püüeldes teha õnnelikuks ka mõne julgema ennustaja – nimelt pakub Optibet täna Kane’i skoorimise puhul kahekordset tagasimakset ning Barcelona talismani “harjumuspärase” soorituse korral raha tagasi 1.57-kordselt.


scroll to top