Pealeht / Karikasarjad / Napolile kaotanud Klopp võttis süü enda peale
Foto: Reuters/Scanpix

Napolile kaotanud Klopp võttis süü enda peale

Eilne 0:1 kaotus Napolile oli Liverpooli jaoks 12 aasta jooksul esimene mäng, kus ei löödud kordagi vastaste väravaraami. Peatreener Jürgen Klopp võttis süü enda peale ning ütles, et suure tõenäosusega läks mäng närvilisuse nahka.

San Paolo karukoobas tegi eile oma tööd efektiivselt, viies vastased rivist välja ning pannes nad värisema. Liverpoolil oli küll mitmeid šansse, kuid Napoli väravasuul seisnud Arsenalist laenul olev David Ospina ühtegi tõsist tõrjet tegema ei pidanudki. “Suur osa sellest esitusest võite minu kraesse ajada. Olen üpris kindel, et halva esituse põhjused on ilmsed ning likvideerime need mured,” ütles Klopp mängujärgselt.

Eile oli rahulikuks pooleks pigem Napoli ning liigne närvilisus sai Liverpoolile lõpuks saatuslikuks. “Palliga mängides tuleb olla palju rahulikum. Nagu oli näha, siis nad olid meil pidevalt küljes ja ei andnud hingamisruumi. Me võinuks jääda rahulikumaks, ent me ei teinud seda. Nad tegid hea esituse, me mitte ja seetõttu nad väärisidki kolme punkti,” selgitas sakslane.

Vaata lisaks

Mourinho töö võtab üle Manchester Unitedi legend

Teisipäeva hommikut pommuudisega alustanud Manchester United teatas, et hundipassi saanud Jose Mourinho asendajaks on endine …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga