Kane-Son duo on endiselt peatamatu ja Tottenham jätkab liidrina, Liverpoolile suur võit

Inglismaa kõrgliiga 11. vooru pühapäevastes mängudes teenisid kindla võidu Crystal Palace ja valitsev meister Liverpool. Olulise võidu sai Tottenham Hotspur linnarivaali Londoni Arsenali üle, Jamie Vardy hiline värav andis Leicester Cityle samuti kolm punkti.

Tottenhami ja Arsenali vahelisest kohtumisest eeldati põnevusmängu, kuid Jose Mourinho taktikast piisas, et avapoolajaga asjad selgeks teha. Arsenal oli 13. minutil ründamas, kuid pall kaotati ja kontrarünnakul sai Harry Kane’i söödust palliga hoo üles võetud Heung-Min Son. Lõunakorealane aina lähenes värava poole, saatis trahvikastist väljastpoolt kauglöögi teele ning võrk ka sahises. Poolaja esimesel lisaminutil oli Son omakorda sööduandjaks ning Kane virutas mänguvahendi latipõrkest postide vahele, mis jäi ühtlasi kohtumise viimaseks väravaks.

Eelmises voorus Brighton & Hove Albioniga 1:1 viigistanud Liverpool nüüd koduplatsil Wolverhampton Wanderersile ei halastanud. Mohamed Salah viis omad poolajaks juhtima ja Georginio Wijnaldumi 58. minuti tabamusest oli seis 2:0. Salah’ ideaalne tsenderdus Joel Matipi suunas päädis keskkaitsja väravaga 67. minutil ja Nelson Semedo omaväravast kujunes lõppskooriks 4:0.

West Bromwich Albion – Crystal Palace 1:5

Sheffield United – Leicester City 1:2

Tottenham Hotspur – Arsenal 2:0

Liverpool – Wolverhampton Wanderers 4:0