fbpx
Close

Kahepeale 13 hooaega ning 292 mängu pidanud staarid koos Nasriga lahkuvad West Hamist

Avatar

Samir Nasri. Foto: AP/Scanpix

West Hamis on vihjatud suurpuhastusele ning klubi kinnitas, et kaks pikaaegset mängumeest Andy Carroll ja Adrian lahkuvad 30. juunil parematele jahimaadele. Kahepeale 13 hooaega ning 292 mängu kirja saanud pallurid jäid meelde oma efektsete väravate ning penaltitõrjetega.

Samuti hakkab endale uut klubi otsima endine Arsenali ja Manchester City poolkaitsja Samir Nasri ja ründaja Toni Martinez. “Andy ja Adrian on olnud West Hamile ustavad ning tahame neid lojaalsuse eest tänada. Mõlemad on nii meile kui fännidele unustamatuid hetki, olid nad sensatsioonilised käärlöögid või peatamatud pealöögid, või hoopiski võimsad penaltitõrjed. Mõlemad teenivad ära sooja aplausi kui nad Londoni staadionile naasvad, samuti tahame tänada ka Nasrid ja noormängijaid, kelle lepingud suvel lõppevad. Soovime neile palju edu,” seisis esimeeste David Sullivani ja David Goldi pressiteates.

Carroll liitus Liverpoolist 2012. aastal, aidates klubil jääda Premier League’is püsima. Tema säravaim hooaeg oli 2015/16 aastal, kui lõi ta kübaratriki Arsenalile ning skooris võiduväravad Chelsea, Southamptoni ja Liverpooli vastu.

scroll to top