fbpx
Close

Juventust Meistrite liiga favoriidiks pidanud Klopp: neil on hullumeelne koosseis, aga arusaamatu, et nad oma liigat ei juhi

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: Imago Images/Scanpix

Liverpooli peatreeneri Jürgen Kloppi arvates on Itaalia valitseval meistril Torino Juventusel olemas kõik, et võtta tänavusest hooajast maksimum, kuid sakslane ei mõista, miks Maurizio Sarri hoolealused pole koduses liigas konkurentidest kõvasti eespool.

“Juventus kuulus enne käimasolevat hooaega minu silmis favoriitide sekka, aga ilmselgelt ei vaata ma Itaalia jalgpalli piisavalt, sest ma ei suuda välja mõelda, miks nad pole Serie A-s tipus ja ei oma kümnepunktilist edumaad. Ma pole oma elu jooksul suurimat meeskonda näinud kui neil on ja samal ajal on seal ka kvaliteetsed mängijad. Täiesti hullumeelne,” ütles Klopp The Guardiani vahendusel.

“Müncheni Bayernil on samuti võimas koosseis, PSG on imeline, kui neil on kõik mehed terved. Sa ei saa kunagi alahinnata Barcelonat ning ärgem unustagem Manchester Cityt, sest Meistrite liiga võit on nende suur eesmärk. Mul pole aimu, kui kaugele me Meistrite liigas jõuame, aga sellest pole vaja veel ka mõelda, sest hetkel peame keskenduma vaid teisipäevasele mängule Madridi Atletico vastu.”

“Ma ei oska öelda, kas suudame jälle Meistrite liiga võita, aga peaksime olema valmis seda püüdma. Tean vaid seda ja näitasime seda ka eelmisel aastal, et suudame parimaid võita. See ei tähenda, et seda ka teeksime, vaid suudame. See ongi ainus asi, mida teadma pean. Tugevaid meeskondi on väga palju ja pead olema võitluseks valmis. Seejärel on küsimus õnnes teatud hetkedel, et võita ükskõik mida. Lõpuks ei olegi võistkonna kvaliteet kõige suurem faktor. Küsimus on rohkem selles, kes leiab õige tuju üles, näitab enim kirge ja on otsustav õigel hetkel. Et kõike võita vajad kindlasti õnne,” lisas Klopp.

scroll to top