fbpx
Close

Arsenali peatreeneri vastus kriitikutele: edasiminek on olnud loodetust kiirem

Avatar

December 29, 2019, London, United Kingdom: Arsenal's Mikel Arteta during the Premier League match at the Emirates Stadium, London. Picture date: 29th December 2019. Picture credit should read: David Klein/Sportimage(Credit Image: © David Klein/CSM via ZUMA Wire)

Inglismaa kõrgliigas alles 11. kohal paikneva Londoni Arsenali peatreeneri Mikel Arteta sõnul on vaatamata kehvale positsioonile teinud võistkond suure sammu edasi paremuse suunas.

“Edasiminek on olnud loodetust kiirem. Leidsin murekohti, millest ma liitumise ajal ei teadnud. Me pole võitnud kuigi palju mänge, aga mul on selge ettekujutus olemas, miks nii on läinud. Siin on mitmeid faktoreid. Peame hakkama kiiremas korras mänge võitma. Järgmised kaks või kolm nädalad näitavad meile ära, millises seisus me hooaja viimasel neljal või viiel nädalal oleme, et Euroopasse kvalifitseeruda,” rääkis Arteta.

Hoolimata keerulisest seisust Inglismaa kõrgliigas on Arsenal konkurentsis veel Euroopa liigas, kus 1/32-finaalis on nende vastaseks Piraeuse Olympiakos. Samuti on võimalik püüda veel Inglismaa karikat ning viiendas ringis kohtutakse Portsmouthiga. “Saime mõned sihtmärgid paika pandud. Oleme nende kallal tööd teinud ja loodetavasti hakkate neid tulemusi paaril järgneval nädalal nägema. Mängijad teavad, kui tähtsad on järgmised kolm või neli nädalat eesmärkide osas kuni hooaja lõpuni,” lisas Arteta.

scroll to top