Pealeht / Hispaania / Inimvõimekuse piire nihutanud Messi paljastas enda nõrgima lüli
Foto: Reuters/Scanpix

Inimvõimekuse piire nihutanud Messi paljastas enda nõrgima lüli

Barcelona ebajumal, Argentina koondise kapten Lionel Messi tunnistas, et ka tema pole perfektne ning läbi aegade üks parimaid pallivõlureid peab arendama oma mängu juures nõrgimat lüli. Lühikese Messi jaoks pole selleks mitte peamäng, vaid tema Achilleuse kannaks on hoopis penaltid.

88 korda on Messi asetanud palli penaltipunktile ning 71 korral ka võrku sahistanud. See pole tema jaoks piisav ning argentiinlane kavatseb penaltioskust lihvida. Probleemseks teeb asjaolu, et penaltite harjutamine on keeruline, kuna treeningul pole võistlusmomenti ja närvidemängu.

“Ma tahan olla penaltilöömisel efektiivsem,” ütles Messi Catalunya Radiole. “Penaltitega pole nii, et saab neid trennis harjutada. Mänguolukorras on kõik teistmoodi ja teised faktorid mõjutavad olukorda. Sul võib olla peas kõik paika pandud, kuidas lööd ja kuhu suunad, kuid sel hetkel on plaani väga keeruline täide viia,” selgitas argentiinlane.

“Tänapäeval suudavad puurilukud tõrjuda penalteid, mida eelmised ei suutnud. Ma tahan olla penaltites parem kui praegu.” Hetkel on Messi väga heas hoos ning esimese kolme liigavooruga on tal kirjas neli tabamust.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Real Madridil on ühe megasuperstaari soetamiseks 372 miljonit vaba raha

Sel suvel Cristiano Ronaldole otsese asenduse hankimata jätnud Real Madrid ei pea oma rahalise seisu …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga