fbpx
Close

Inglismaa koondis sai Chelsea ebavajaliku sõpruskohtumise tõttu tagasilöögi

Avatar

Ruben Loftus-Cheek. Foto: SIPA/Scanpix

Chelsea ei osanud edu Euroopa liigas oodata ning liigahooaja järel planeeriti sõpruskohtumine Ameerika Ühendriikides New England Revolutioniga. Peatreener Maurizio Sarri avaldas muret mängu osas, sest vajalik puhkepaus jäi lühemaks ning reisimisega seotud ajavahe jm võib teha Euroopa liiga finaali mõttes karuteene, vahendab Evening Standard.

Nüüd aga sai 23-aastane Ruben Loftus-Cheek sõprusmängus, mille Chelsea 3:0 võitis, vigastada. Kindel on, et tema finaalis kaasa ei tee ning järgmisel kuul toimuva Rahvuste liiga matšidest jääb ka eemale. On oht, et Achilleuse kõõlus on katki ja teda võib ees oodata mitmekuuline vigastuspaus.

Sarri keeldus mängujärgsetest kommentaaridest, ent vasakkaitsja Marcos Alonso paljastas olukorra tõsidust. “See ei näe väga hea välja, kui aus olla. Loodame, et midagi väga hullu pole ja ta saab varsti taas jooksma hakata. Arvan, et see oli tema Achilleuse kõõlus. Ma ei tea, mis juhtus ning ülitähtis oli sõpruskohtumise juures see, et keegi ei saaks vigastada,” oli hispaanlane kurb.

scroll to top