fbpx
Close

Hazard tunnistas, et tema vastu tehtud vead hakkavad kehale märku andma

Avatar

Eden Hazard. Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea superstaar Eden Hazard on Premier League’is enim takistatud ja maha võetud mängija edetabelis eesotsas olnud juba mitu hooaega. Pidevad sissesõitmised ja haiget saamised on hakanud 27-aastase kehale märku andma.

“Tunnen, kuidas mu keha on aastatega pihta saanud. Olen vutti mänginud profitasemel nüüd juba üle kümne aasta. Hetkel olen 27-aastane ja nooremaks ei muutu, seetõttu pean enda keha eest korralikult hoolt kandma. Olen Chelseaga liitumisest saadik tegelenud joogaga,” rääkis belglane Goalile.

Mida peaksid kohtunikud Hazardi säästmiseks tegema? “Ma pole selle üle õnnelik, et ma vastaste jaoks peamiseks sihtmärgiks olen, aga see on osa vutist. Kohtunik proovib teha oma tööd ja ma oma. Minu jaoks oleks hea, kui vilemees viibutaks kohe mängu alguses kollast kaarti, aga see pole tema jaoks kerge ülesanne,” mõistis äär vilemeeste otsuseid.

Kuid sellest hoolimata on tema vastu tehtud vead tiimile head. “Kui mind maha niidetakse, siis Chelsea saab väravavõimaluse. Pole hullu, sest pärast iga mängu saan füsioterapeutide käe alla ning teeme lihtsalt rohkem taastusravi,” ütles Hazard.

scroll to top