fbpx
Close

Guardiolale truu varumees võib liituda Napoliga?

Avatar

Foto: SIPA/Scanpix

Manchester Citys olude sunnil vasakkaitsjana mänginud ründav poolkaitsja Oleksandr Zinchenko on tema agendi sõnul avatud pakkumistele Itaaliast ja ukrainlase vastu on palavat huvi tundnud Napoli.

Pärast Fabian Delphi ja Benjamin Mendy vigastusi end just vasakkaitses leidnud Zinchenko on Guardiolale meeltmööda, sest mees on klubi heaolu nimel end ohverdama ja mänguminutite saamises muul positsioonil pallima. Kõigest hoolimata ei saa 21-aastane piisavalt mänguaega ja on avatud pakkumistele.

Napoli on olnud Cityga kahel suvel läbirääkimistes, ent diil on mõlemal korral lõpuks läbi kukkunud. Kas kolmandal korral läheb õnneks? “Oleme Itaaliast tulevatele pakkumistele alati avatud. Kohtusin Napoli direktori Cristiano Giuntoliga ja olime omavahel kokkuleppele jõudnud, ent klubid omavahel siiski diili tehtud ei saanud. Aga oleme valmis uuesti maha istuma,” ütles palluri agent Goalile.

Just vasakkaitses leiaks end Zinchenko taas, sest Napoli vasakkaitsjat Faouzi Ghoulami vastu tuntakse Inglismaalt huvi punasärkide poolt – nii Manchester United kui Liverpool olla alžeerlasest huvitatud.

scroll to top