fbpx
Close

Guardiola vastus Neville’ile: City ei ava jaanuaris rahakotiraudu

Avatar

Pep Guardiola. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester City peatreener Pep Guardiola kinnitas Sky Sportsile antud intervjuus, et vaatamata probleemidele keskkaitsjate osakonnas ei plaani klubi talvise üleminekuakna sees kulutama hakata. Sky’s eksperdina töötav Gary Neville arvas siiski, et valitsev meister võib tiitlitest suu puhtaks pühkida, kui jaanuaris uusi täiendusi ei tooda.

“See pole minu asi, aga jaanuaris me ei osta, sest meil poleks siis suvel suurt summat, mida kulutada ja seega ei saa me seda teha talvel. Usaldame neid mängijaid, kes meil on, sealhulgas Taylor Harwood-Bellis, Eric Garcia ning uued akadeemia mängijad. Meil on noori ja talendikaid mängijaid ning arvestame nendega. Vinny (Vincent Kompany – toim.) oli uskumatu persoon ja väga abivalmis minu ja kogu klubi suhtes. Ta aga otsustas minna [Brüsseli] Anderlechti ja me peame samuti edasi liikuma. Selline on olukord ja siiani on see ideaalne olnud,” rääkis Guardiola.

City on sel hooajal pidanud tunnistama üllatuslikult liiga uustulnuka Norwich City 3:2 paremust, kuid samas võitnud Watfordi koguni 8:0. Guardiola arvates pole põhjust kummastki mängust järeldusi teha. “Reaktsioon on mõistetav, kuid samas teame, et meie esitus [Norwichi vastu] polnud nii halb. Jalgpallis sa kaotad mõnikord mänge, aga tagasiside oli sarnane nagu viimastel aastatel, mis oli hea. 8:0 võit on erakordne ja seega pole see normaalne. Tegemist oli imeliku mänguga ja sa ei saa järeldada, et seda tulebki meilt oodata. Viis väravat viie esimese raamidesse tehtud löögiga pole normaalne. See juhtub kord hooaja jooksul. Eelmisel aastal juhtus see Chelsea vastu (City võitis mängu 6:0 – toim.) ja oleme nii õppinud igast mängust ning püüdnud paremaks saada.”

scroll to top