fbpx
Close

Neville: City läheb jaanuaris “teist Laporte’i” ostma

Avatar

Gary Neville. Foto: AFP/Scanpix

Sky Sportsis teleeksperdina töötav ja endine Manchester Unitedi mängumees Gary Neville usub, et Inglismaa valitsev meister Manchester City hakkab talvise üleminekuakna sees taas kulutama, et lahendada kaitseliinimured.

Cityl on vigastustega väljas keskkaitsjad John Stones ja Aymeric Laporte ning olude sunnil on sellel positsioonil koos Nicolas Otamendiga mänginud poolkaitsja Fernandinho. Probleemid kaitseliinis lõid selgelt välja mängus Norwich City vastu, mis kaotati 2:3. Edasi on City küll oma ründejõudu suutnud demonstreerida, mille seas 8:0 võit Watfordi üle, kuid laupäeval lubati taas endale värav lüüa 3:1 võidumängus Evertoniga.

“On usutav, et City hakkab jaanuaris kulutama. Kuulsin [peatreener Pep] Guardiolat küll ütlemas, et neil pole raha, aga tegelikult on neil seda rohkem kui ükskõik kellel. Nad ostsid pooleteise aasta eest jaanuaris Aymeric Laporte’i ning tunnen, et nad peavad nüüd uuesti midagi sarnast tegema. Praegune koosseis pole piisavalt hea Meistrite liiga ega Premier League’i jaoks. Guardiola teab seda kõigist teistest paremini,” ütles Neville.

scroll to top