fbpx
Close

Guardiola: mängin pigem golfi, aga Unitedit ja Reali ma ei juhendaks

Avatar

Pep Guardiola. Foto: Action Images /Reuters/Scanpix

Manchester City peatreener Pep Guardiola kinnitas, et ta tõmbaks jalgpallile pigem joone alla ja hakkaks golfiga tegelema kui asuks praegust linnarivaali Manchester Unitedit või oma endise koduklubi Barcelona suurt rivaali Madridi Reali juhendama.

“Pärast City treenimist ma Unitedit ei treeniks. See on sama, nagu ma ei treeniks kunagi Madridi Reali. Kindlasti mitte. Kui mul pakkumisi poleks, siis oleksin Maldiividel! Võib-olla siiski mitte otseselt Maldiividel, sest seal pole golfikursuseid,” põrutas Guardiola.

Juba täna on United ja City omavahel vastamisi, kui kohtutakse Inglismaa liigakarika poolfinaali esimeses mängus. Unitedi hooaeg on üle kivide ja kändude kulgenud ning hetkeseisuga meeskond uuel hooajal Meistrite liigas ei mängiks. Sealne peatreener Ole Gunnar Solskjaer on omajagu kriitikat saanud ning üheks kritiseerijaks on olnud ka klubi endine ründemees Robin van Persie. Solskjaer vastas, et hollandlane ei tea midagi tema treeneritööst ja Guardiola kiitis oma konkurendi enesekindlust.

“Ole on, kes ta on. Kui ta tahab naeratada, siis on see suurepärane. Kui ta tahab meeskonda selliselt juhtida, siis miks peaks ta muutuma? Igaüks on erinev. Ühed on väljendusrikkamad, teised rahulikumad, kolmandad karjuvad väljaku ääres rohkem, neljandad istuvad. Kes on parem? See, kes nädala lõpus võidab. See on parim peatreener. Kui sa selliselt reageerid, on see suurepärane, just selline ta ongi. See pole debati koht. Olen üpris kindel, et kui ta ei võida, siis on ta kurb ja kui võidab, siis on ta rõõmus. See on normaalne. Kui ta tahab naeratada, siis milles on probleem? Kui ta tahab karjuda, siis milles on probleem?”

Eesseisva mängu kohta ütles Guardiola: “Esimese ringi mängime võõrsil. Peame püüdma hästi mängida, et hea resultaat saada korduskohtumiseks kodus. Kui mängida oma vastasega mitmeid kordi, siis mõnikord võidad, mõnikord kaotad. Unitedi-suguse tippklubi vastu sa võid võita ja ka kaotada mänge. Ma ei eeldanudki siia saabudes kõik mängud Unitedi vastu võita. Võidame neid rohkematel kordadel kui kaotame.”

scroll to top