Manchester City võttis linnarivaali Unitedi üle magusa revanši

Inglismaa liigakarika esimese poolfinaali avamängus olid teisipäeval vastamisi Manchester United ja Manchester City. Valitsev Inglismaa meister City sel korral omavahelises matšis ei libastunud.

Meeskonnad kohtusid viimati 7. detsembril Premier League’is ja siis võttis vastu ootusi võõrsil 2:1 võidu United. Nüüd aga City midagi juhuse hooleks ei jätnud, kui juba poolajaks juhiti 3:0. Värava sai alustuseks 17. minutil kirja Bernardo Silva, 33. minutil järgnes Ryad Mahrezi tabamus ja 38. minutil Andreas Pereira omavärav. Marcus Rashford lõi küll 70. minutil võõrustajate poolelt ühe tagasi, aga 29. jaanuari korduskohtumisele läheb City vastu üpris soodsas seisus.

Teise poolfinaali esimeses mängus kohtuvad kolmapäeval Leicester City ja Aston Villa. Kordusmatš toimub 28. jaanuaril.