fbpx
Close

Guardiola: kui David Silva tüüpi mängijad midagi otsustavad, siis on see otsus ka tehtud

Avatar

David Silva. Foto: Reuters/Scanpix

Käimasoleva hooaja lõpus Manchester Cityst lahkuva hispaanlasest keskväljamehe David Silva asemele peatreeneri Pep Guardiola sõnul uut mängijat tooma ei hakata.

2010. aasta suvel Valenciast üle tulnud Silva on Citys tõusnud tõeliseks legendiks. Praeguseks 33-aastane mängumees on saanud seal kirja üle 400 kohtumise, mille jooksul löönud 74 väravat ja andnud 136 väravasöötu. City read jäävad väärt kogemustepagasiga liidri võrra küll hõredamaks, kuid samas andis Guardiola mõista, et Silvale asendust otsima ei hakata.

“Ma ei usu, et me midagi selle positsiooni osas ette võtame. Ma ei arva, et kellegi juurde palkame. Võib-olla muudan oma meelt. See sõltub järgmisest kuuest kuust, aga mul on teised prioriteedid ja ma ei arva, et hakkan ostmisega tegelema, sest mul on piisavalt mängijaid. Bernardo Silva saab seal mängida, Phil Foden ja Ilkay Gündogan on olemas, samuti Kevin De Bruyne ja nii ma arvangi, et me ei tee selle positsiooniga midagi. See on mu tänane arvamus, saab näha hooaja lõpus,” rääkis Guardiola Goal.com vahendusel.

“Arvan, et kui sellised kutid taolise otsuse teevad, siis on see ka tehtud. Püüdsin näiteks [City endist kaptenit] Vincent Kompany’d kõvasti veenda meiega veel üheks aastaks jääma. Viimaste nädalatega ma ütlesin “ei, ei, ei, sa ei jäta mind maha”, kuid ta tegi seda. Selliste mängijate puhul on otsus selge,” lisas Guardiola Silva lahkumisotsuse kohta.

scroll to top