fbpx
Close

Guardiola kritiseeris oma pikaaegset koduklubi Barcelonat

Avatar

Pep Guardiola koos abitreeneri Mikel Artetaga. Foto: Imago/Scanpix

Manchester City peatreener Pep Guardiola vastas teravalt oma endisele koduklubile Barcelonale, mis kasutas ära võimaluse võtta sõna City kahe hooaja pikkuse Euroopas mängimise keelu teemal.

Hispaania tippklubi president Josep Maria Bartomeu kinnitas, et toetab igakülgselt UEFA ja karistust, mis Cityle osaks sai. Sõnavõtt ilmus avalikkuseni pärast City kolmapäevast 2:0 võitu West Ham Unitedi üle, milles Manchesteri klubi fännid paistsid silma UEFA-t maha tegevate plakatite ja loosungitega. Nendel oli näiteks kirjas “UEFA kartell” ja “UEFA maffia”.

“Ma ei tea, kas nad luuravad mu järel, aga nad teavad mind, mu järel pole vajadust luurata. Kui nad on õnnelikud, et me keelu saime, siis ütlen Barcelona presidendile vastu, et andke meile kaks vastuargumenti. Küsin just praegu inimeste usalduse kohta ja mida nad on teinud. Barcelona ei peaks nii valjult rääkima. See on mu soovitus, sest kõik on olukordadesse kaasatud. Apelleerime ja loodetavasti tulevikus saame Meistrite liigas Barcelona vastu mängida,” rääkis Guardiola El Mundo Deportivo vahendusel.

scroll to top