fbpx
Close

Guardiola kavatseb mingi hetk rahvuskoondist juhendada, sest siis saab golfi ka mängida

Avatar

Pep Guardiola koos abitreeneri Mikel Artetaga. Foto: Imago/Scanpix

Barcelonaga kõik võitnud, seejärel Müncheni Bayerniga Saksamaad veelgi võimsamalt domineerid ja nüüd Premier League’is Manchester Cityga vutirevolutsiooni tegev Pep Guardiola andis mõista, et soovib mingi hetk juhtida rahvuskoondist.

Kuigi töö City juures pole kaugeltki veel tehtud – toodi ju mees etteotsa just Meistrite liiga tiitlivõidu nimel ning teha klubist Premier League’i ülivõimas jõud, siis Guardiola selgitas, millal on aeg liikuda koondise juurde. “Tahan olla ühel päeva koondisetreener. See juhtub siis, kui tahan olla kord kolme päeva jooksul jalgpalliga seotud, aga olla rahulikum ja mängida golfi. Hetkel pole mul golfi jaoks aega,” rääkis hispaanlane Liverpooli ülikoolis.

“See juhtub varem või hiljem – kui mul on šanss hakata koondist juhendama või kui nad tulevad mulle pakkumist tegema,” lisas City loots. Samuti utsitas ta noori reisima ning elu kogema. “Te peate ringi liikuma ning ma julgustan oma mängijaid sama tegema. Tundke millegi tegemise vastu huvi. Reisige, kogege erinevaid kultuure. See on imeline.”

scroll to top