fbpx
Close

Griezmanni Atleticosse meisterdanud spordidirektor on Manchester Unitedi sihikul

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Maailma üks suuremaid klubisid Manchester United soovib ajaga kaasas käia ning traditsiooniderohke tiim on otsimas endale spordidirektorit. Ka varasemalt on samal teemal läbi käinud Atletico Madridi üleminekute aju Andrea Berta, kuid nüüd näib asi olevat ideest märksa reaalsem.

Evening Standardi andmetel on itaallane peamiseks kandidaadiks, varuvariantideks on Juventusesse Paul Pogba ja Emre Cani tasuta toonud Fabio Paratici ning endine Tottenhami üleminekuspets Paul Mitchell. Berta on Atletico tiimis olnud alates 2013. aastast, kui ta liitus skautimisosakonnaga. Varasemalt töötas itaallane Serie A-s mängiva Genoa ridades. Berta suurimateks võitudeks on näiteks Antoine Griezmanni ja Jan Oblaki Atleticosse meisterdamist. Mõlemaid peetakse omal positsioonil maailma tippudeks.

Berta oli päevakorras juba 2016. aastal, kui Manchester Unitedi peatreeneriks määrati Jose Mourinho, ent klubi esimees Ed Woodward uskus endasse niivõrd, et arvas  üleminekupoliitikaga iseseisvalt hakkama saavat. Nüüd on ameeriklasest ärimees ümber mõelnud.

 

scroll to top