fbpx
Close

Eesti klubidele mõtteainet? Manchester City üritab pealtvaatajaid meelitada tasuta joogivalikuga

Avatar

Foto: Stevepb/Pixabay

Manchester City on teadatuntud oma innovaatiliste meetodite poolest nii palliplatsil kui mujal. Nende turundusnipid ja mõtted on sillutanud teed uutele trendidele, näiteks jalgpalliklubide YouTube’i kanal või huvitavad auhinnamängud, kus võitjale tehakse välja reis kodumängule. Nüüd on sihikule võetud City naistetiimi pealtvaatajate arvu tõstmine.

Kui Eestis proovib FC Flora või Nõmme Kalju tekitada kogukonda ning meelitada ümbruskaudseid elanikke oma mängudele erinevate auhinnamängude ning huvitava poolajašõuga, siis põhjatu rahakotiga klubi pakub pealtvaatajatele tasuta joogipoolist.

Hetkel on valikus piiramatult külmade ja kuumade jookide valik – pakutakse teed, kohvi, kuuma šokolaadi, dieetkoolat, kokakoolat ning Sprite’i. Plastpudelis joogid ning alkohol on siiski lisatasu eest.  Valikut täiendatakse hooaja jooksul ning pakkumine kehtib kõikidele, kes on soetanud mängupileti.

City naistetiimi näeb 7,5 euro eest, alaealised saavad sisse 5,5 euro eest. Seisupileti eest tuleb välja käia kõigest kolm eurot, vahendab klubi koduleht.

scroll to top