fbpx
Close

Kas Barcelona eksloots on naasmas Argentina tüüri juurde?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

MM-il põrunud Argentina koondis on pärast Jorge Sampaoli vallandamist otsimas uut peatreenerit. Hetkel on kohatäitjaks Lionel Scaloni, kes veab koondist kuni sobiva kandidaadi leidmiseni. Fox Sportsi andmetel on jalgpalliliit läbirääkimistes endise Barcelona lootsi ning Argentinatki varem juhendanud Gerardo “Tata” Martinoga.

Hetkel MLS-is Atlanta Unitedit juhendav argentiinlane võttis Barcelona üle haigestunud Tito Vilanovalt ning 2014-2016 aastatel juhendas ta just Argentina koondist. Ajakirjaniku Emiliano Pinsoni andmetel on jalgpalliliit kohtunud Martinoga juba kahel korral ning läbirääkimised jätkuvad.

Tata soovib väidetavalt täielikku võimu koondise üle ehk vutiliit ei sekkuks näiteks koondisekutsete väljasaatmisele – teemale, mis tekitas MM-i eel palju paksu verd. Nimelt jäi kapten Lionel Messile mittemeeldiv ründetuus Mauro Icardi koondisest sootuks välja ning tiimi valiti pigem Messi tahtmise kui kaine mõistuse järgi. Samuti on spekuleeritud, et Martino tulekuga kaotab Messi enda mõjuvõimu ja suured muudatused oleks koondist ees ootamas.

scroll to top