fbpx
Close

“Giroud on Premier League’i üks alahinnatumaid mängijaid”

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Karjääri jooksul Londoni Chelseat, Liverpool, Inglismaa koondist ja mitmeid teisi klubisid esindanud nüüdseks karjääri lõpetanud endine ründemängija Joe Cole usub, et hetkel Chelseas varumeeste sekka langenud Oliver Giroud on selgelt kõige alahinnatum mängija Premier League’is.

34-aastane Giroud näitas teisipäeval taas klassi, kui Meistrite liigas lõi prantslane üleajal Chelsea eest võiduvärava võõrsil Rennes’i vastu. Peatreener Frank Lampard eelistab aga Timo Wernerit ja Tammy Abrahami ründesse ja nii tuleb Giroud’l pidevalt pingile jääda. Mees on ise ka öelnud, et pole sellise olukorraga rahul ja kaalub lahkumist, kuid Lampardil saab väga keeruline olema Giroud’ minema lubada, sest faktid kõnelevad enda eest ning tähtsatel hetkedel on just Giroud meeskonda tassinud.

“Arvan, et ta on Premier Legaue’i üks alahinnatumaid mängijaid. Ta on järjepidevalt resultatiivne olnud, kas Arsenali või Chelsea eest. Küsimus pole üldse hetkedes, nagu tänase võiduvärava puhul, vaid tema üldises käitumises ja ta on riietusruumiski eeskujulik mängija. On põhjus, miks Didier Deschamps temale Prantsusmaa koondises toetub. Frank ei taha, et Giroud jalutab jaanuaris minema. See oli suurepärane pealöök Giroud’lt [Rennes’i vastu]. See oli imeline,” ütles Cole BT Sport’i vahendusel.

“Ta on peatreeneri unistus. Ta on nende seas, kes platsile pääsedes teeb seda, mida parasjagu on vaja. Teda jagub väljakul igale poole, aga kõige tipuks on ta ka geenius! Ta suudab midagi tekitada, lüüa värava, anda söödu. Tema puhul näis söödu andmine mängus Newcastle Unitedi vastu nii lihtne, aga ta saatis selle alasse, kus Federico Fernandezil pole mingit valikut, kui pall oma väravasse lükata. Ta teeb õiget asja jalgpalliga kogu aeg, teda on hästi koolitatud. Mu jaoks peab ta Inglismaa ja Chelsea vaatenurgast kindlasti jääma.”

scroll to top