fbpx
Close

Gerrard: pidin Liverpooliga tülli minema, et liituda Madridi Realiga

Avatar

Jordan Henderson (vasakul), Steven Gerrard ja Luis Suarez. Foto: AFP/Scanpix

Aastatel 1998-2015 Liverpoolis pallinud ja oma karjääri viimasel hooajal Los Angeles Galaxyt esindanud Steven Gerrard avaldas The Greatest Game vahendusel antud intervjuus, et Madridi Realiga liitumine eeldanuks oma toonase koduklubiga tülli pööramist.

Poolkaitsja positsioonil tegutsenud Gerrardi vastu tundsid huvi mitmed klubid, mille seas lisaks Realile ka näiteks Londoni Chelsea. Kummalgi juhul juhendas klubi Jose Mourinho. Vaatamata erinevatele ahvatlevatele pakkumistele on praegu Šotimaa tippklubi Glasgow’ Rangersi peatreenerina tegutsev Gerrard kinnitanud, et ei kahetse Liverpooli jäämist, kus ta võitis korra Meistrite liiga ja kahel korral Inglismaa karika. Samas andis endine Inglismaa koondislane teada, et aeg-ajalt ta ikkagi mõtleb sellele, mis oleks võinud mõnes teises klubis olla.

“Põhimõtteliselt oli nii, et Madrid tahtis, et ma Liverpoolis korraldaks sõja ja siis saan sealt minema. See oli ainus viis, kuidas üleminek oleks saanud üldse toimuda. Ma mõtlen nende asjade peale, ka selle peale, kui Jose Mourinho minuga 2010. aastal ühendust võttis. Kujutan ette Mourinho käe all mängimist Meistrite liigas, mis oleks olnud uskumatu kogemus,” rääkis 39-aastane Gerrard.

scroll to top