Agüero ja City liigasse püsimajäämise nimel võitlevale Aston Villale ei halastanud

Manchester City. Foto: AFP/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga 22. voorus toimus pühapäeval kaks mängu, milles teenis suure võidu nii valitsev meister Manchester City kui ka Watford.

Watford oli võõrsil vastamisi Bournemouthiga ja Abdoulaye Doucoure 42. minuti tabamusest haarasid külalised poolajaks eduseisu. 65. minutil lõi Watfordi teise kapten Troy Deeney ja lõppskoori 3:0 vormistas üleajal Roberto Pereyra. Watford tõusis selle võiduga 17. kohale 22 punktiga. Bournemouth langes aga eelviimasele ehk 19. kohale 20 punktiga.

Manchester City oli samuti võõrsil võistlustules ja korraldas Aston Villa vastu, kelle tribüünil istus peagi meeskonnaga liituv ja siiani AC Milani esindanud hispaanlasest väravavaht Pepe Reina, korraliku purustustöö. Ryad Mahrez viis omad 24. minutiks 2:0 juhtima ning Sergio Agüero ja Gabriel Jesus suurendasid poolajaks eduseisu 4:0 peale. 57. ja 81. minutil oli Agüero taas palli võrku saatnud ning sellega oli argentiinlasel ka kübaratrikk olemas. Aston Villa siiski auväravata ei jäänud ja esimesel lisaminutil tegi Anwar El-Ghazi lõppskooriks 1:6. Laupäeval üllatuslikult Southamptonile kaotanud Leicester City langes nüüd kolmandaks ja Manchester City võttis teise koha 47 punktiga. Aston Villa paikneb 18. kohal 21 punktiga.