Pealeht / Varia / Gattuso Ronaldo ostmisest: see on fantastiline lüke
Foto: LaPresse/Scanpix

Gattuso Ronaldo ostmisest: see on fantastiline lüke

AC Milani legend, praegune klubi peatreener Gennaro Gattuso ei pane pahaks oma konkurendi Juventuse megaostu ning näeb Cristiano Ronaldo tulekut kui suurt boonust liiga arengule ja atraktiivsusele.

Itaalia jalgpall domineeris maailma klubivutti 1990-ndatel, sest seal pallisid suurimad nimed, olid mängus suurimad rahad ning kõik õitses. Nüüd, kaks kümnendit hiljem, on Itaalia klubivutt jäänud teiste järgi sörkijateks ning paljudele, kes on saapamaa meistriliiga hiigelhetkedesse oma panuse andnud, on see vastukarva.

“Arvestades probleeme, mis on Itaalia jalgpalli räsinud, arvan, et Ronaldo soetamine on fantastiline. Nüüd räägitakse ka Luka Modricist ja see pole juhus. Ronaldo lüke annab meile võimaluse meelitada paremad mängijaid ning tõsta liiga taset,” kiitis Gattuso Juventust mängueelsel pressikonverentsil, kui kohtutakse Ameerika Ühendriikide pinnal Barcelonaga.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Võrkpallikoondislased loodavad uue portaaliga Eesti spordile kaasa aidata

Eesti võrkpallikoondislased Oliver Orav (23) ja Denis Losnikov (24) kuuluvad Maarjamaa mitmekülgsemate sportlaste hulka. Oma …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga