fbpx
Close

Gareth Bale’i agent valas Madridi Reali kriitikaga üle

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Üle mitmete aastate taas Tottenham Hotspuri saabunud waleslasest ründemehe Gareth Bale’i karjäär Madridi Realis kujunes suures plaanis mõrumaiguliseks. Sama kinnitas nüüd veelkord ka 31-aastase tähtmängija agent Jonathan Barnett.

Bale lõi eelmisel nädalal käed oma endise koduklubi Tottenhamiga käimasolevaks hooajaks laenulepingu alusel. Londoni tippklubis mängis ta end 2007-2013 perioodil pildile, millele järgnes toona maailmarekordit tähistanud 100 miljoni euro suurune üleminek Reali. Kui Zinedine Zidane tõusis seal peatreeneriks, hakkasid Bale’i mänguminutid järk-järgult kahanema ja lõpuks leidis mees end ainult vahetusmeestepingilt või lausa tribüünilt. Kuigi Bale’i leping lõppeb Realiga alles 2022. aasta suvel, siis andis Barnett juba nüüd mõista, et Hispaaniasse tema kliendil enam asja pole.

“Meil oli ka teistelt klubidelt pakkumisi, aga ta tahtis tulla Tottenhami tagasi. See on tähtis, et ta on õnnelik. Tuli tõdeda, et tema karjäär Madridi Realis oli läbi, mistõttu oli mujale minna üpris kerge sel hetkel, kui saime aru, et huvi on tõsine. Realis oli tegemist isiksuste kokkupõrkega – midagi sellist, mida ei toetatud. Seal oli palju erinevaid aspekte. Kellegi jaoks, kes on väga hästi toime tulnud, nagu ka Madridi Realis, ei saanud ta austust, mida vääris, ja see oli suureks probleemiks. See, mida ta on Realis saavutanud – nad peaksid põrandat suudlema, millel Bale kõnnib,” kritiseeris Barnett Hispaania tippklubi inimesi Daily Telegraphi vahendusel.

Hetkel peab Bale esimest mängu Tottenhami särgis sellel hooajal veel ootama, kuna teda vaevab põlvevigastus, mille ta korjas endale septembri alguses koondisepausil Walesi esindades. Eeldatavasti saab ta mänguminuteid alles oktoobri keskpaigas. Hoolimata vastakatele tunnetele, mis osapooltel jäid üles, suutis Bale Realis olles suurepärase auhinnakoguse võita, mille seas koguni neli Meistrite liiga ja kaks Hispaania meistrivõistluste tiitlit.

scroll to top