fbpx
Close

Ettenutmine? 3:1 võidu võtnud Arsenali loots hindab edasipääsuvõimalusi 50-50

Avatar

Unai Emery. Foto: AFP/Scanpix

Arsenal jäi eile Euroopa liiga poolfinaali avamatšis Valencia vastu küll kaotusseisu, ent Alexandre Lacazette’i ja Pierre-Emerick Aubameyangi tabamustest võeti 3:1 võit, luues endale head šansid finaali pääsemiseks. Peatreener Unai Emery aga nii kindel edasipääsus pole, hinnates kaheväravalise eduseisu mahamängimise võimaluseks lausa 50 %.

Valenciat juhendanud Emery andis mõista, et võõrsilmäng Mestallal saab olema väga raske. “Kordusmäng saab väga raske olema. Hetkel on edasipääsu šansid 50-50. Olen esituse üle aga väga uhke. Teame, kui ebameeldiv vastane on Valencia oma fännide ees,” sõnas Emery mängujärgselt.

Valencia praegune juhendaja nentis, et Aubameyangi hiline värav oli tema jaoks üllatus ning teeb edasipääsemise palju keerukamaks, samas on hispaanlastel reaalne šanss olemas. “Suudame nad kordusmängus alistada. Mäng kestab 90. minutini ja siis nad skoorisid oma kolmanda. Ma ei mäleta, et Arsenal tekitanuks palju võimalusi, aga võib-olla olen need unustanud. Nende kolmas värav oli üllatus ja teeb olukorra keerukamaks, aga siiski mõtleme, et suudame finaali pääseda,” ütles Marcelino.

scroll to top