fbpx
Close

Esimese libastumise teinud Sarri: vajame üht lisaaastat, et jõuda Liverpooli tasemeni

Avatar

Maurizio Sarri. Foto: AP/Scanpix

Suurepäraselt oma Chelsea perioodi alustanud Maurizio Sarri ütles pärast esimest punktide loovutamist, et meeskond vajab üht tugevat aastat Liverpooli tasemeni küündimiseks. Liigas viis järjestikust võitu noppinud Sarri tiim libastus täna, kui West Hamiga tehti väravateta viik. Nüüd seisab Chelseal ees kaks järjestikust kohtumist just Liverpooliga.

Kolmapäeval kohtutakse Jürgen Kloppi hoolealustega Carabao karika ning laupäeval Premier League’i raames. Täiseduga jätkav Liverpool on ohtlik ning Sarri tõi välja kahe tiimi suurima erinevuse. “Liverpool on mänginud kolm või neli aastat sama treeneri käe all. Hetkel on nad meist sammu võrra ees, sest meie oleme jõudnud koos töötada 35-40 päeva, millest kümme läks koondisepausi nahka. Peame kõvasti tööd tegema ning võib-olla oleme aasta pärast samal tasemel mis Liverpool,” selgitas itaallane.

Ühe lisapuhkepäeva saanud Liverpool võtab koduväljakul vastu veidi teistsugusema koosseisuga Chelsea. “Ma homme treeningul vaatan ja mõtlen, kuidas teen. Hetkel ma tõesti ei oska öelda, kas teen 11 või viis muudatust. Hetkel ma ei tea,” jäi Sarri endale kindlaks.

scroll to top