fbpx
Close

Evertoni peatreener tahaks pärast Arsenali mängu Premier League’i videokordusi

Avatar

Videokorduste ruum. Foto: Imago/Scanpix

Evertoni peatreener Marco Silva tõdes pärast 0:2 kaotust Arsenalile, et Premier League vajaks videokordusi. Nimelt jäi Silvale mulje, et Arsenali teine värav oli kindlast suluseisust, ent kohtunik seda ei fikseerinud, kuid videokorduse abil saanuks õigluse jalule seada, vahendab Telegraph.

Everton lõi häid võimalusi, ent just Arsenal oli selleks tiimiks, kes lõi kolme minutiga kaks kiiret väravat. Jaanuaris tiimi toodud Pierre-Emerick Aubameyang skooris pärast Aaron Ramsey osavat söötu, ent gabonlane oli pigem suluseisus. See jäi Silva hinge kriipima. “Videokordused oleksid meile suureks abiks. Arvan, et see on tähtis, kuid mõistan nende mõttelaadi – nad ei taha mängu igal korral peatada ning hetkel mõeldakse paremat lahendust. Äkki järgmisel hooajal näeme videokorduseid,” oli peatreener lootusrikas.

Värav tuli Evertonile nii valel ajal ning niitis tiimi jalust. “Olime sel hetkel mängu kontrollimas ning värav oli tõeliselt frustreeriv. Aga on selge, et Aubameyang oli sel hetkel suluseisus. Minu jaoks on see veider, et kohtunik ei märganud, aga mina eksin, mu mängijad eksivad ning abikohtunikud võivad ka eksida,” möönas ta.

scroll to top