fbpx
Close

Enesekindel Vertonghen usub, et Tottenham suudab Meistrite liigas kõiki võita

Avatar

Jan Vertonghen ja Toby Alderweireld. Foto: AP/Scanpix

Üle noatera Meistrite liiga kaheksandikfinaali jõudnud Tottenham kohtub homme õhtul Dortmundi Borussiaga. Eelmisel hooajal kahel korral Bundesliga liidritele tuule alla teinud Spurs üritab üle kaheksa aasta jõuda veerandfinaali.

Keskkaitsja Jan Vertonghen on oma tiimi võimetes kindel ja usub, et Meistrite liigas on kõik tiimid võidetavad. “Suudame kõiki alistada. Me näitasime seda eelmisel aastal. Näiteks Real Madridi vastu olime mõlemas matšis paremad ja nemad lõpuks tulid ju karikavõitjaks. Seetõttu oli kurb meel, et me läinud hooajal ei suutnud kaugemale jõuda, sest me olime selleks suutelised. Sel aastal on kõigil see tunne, et jõuame kaugemale kui mullu,” rääkis belglane Sky Sportsile.

Danny Rose’i ja Ben Daviesi eemalejäämise tõttu alustab Jan suure tõenäosusega vasakkaitses. “Olen alati valmis mängima seal, kus tiim mind vajab. Muidugi on keskkaitse ja äärekaitse osas erinevusi, aga püüan seal omamoodi hakkama saada. Mängin Rose’ist või Daviesist teisiti, aga olen Belgia koondise algaastastel vasakkaitses mitmeid kordi mänginud ehk ma ei tunne mingit muret,” oli ta enesekindel.

scroll to top