fbpx
Close

Neville manitses Unitedi juhtkonda Solskjaerile tööd veel mitte andma

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi ajutine peatreener Ole Gunnar Solskjaer on toonud klubisse palju rõõmu, enesekindlust, parema mängupildi ja mis kõige tähtsam, võite. Seetõttu on hakatud norralasest rääkima kui õigest valikust, kellele tuleks pikaajaline leping juba kätte anda. Unitediga kõik võitnud Sky Sportsi stuudioanalüütik Gary Neville aga nii ei arva.

11-st mängust kümme võitnud Solskjaer on suutnud vutimaailmale muljet avaldada, ent otsusega ei tasuks kiirustada, leiab Neville. “Arvan, et liiga vara on Solskjaerile uut lepingut pakkuda. Usun, et õige aeg oleks märtsikuus seda kaaluda ja aprillikuus otsustada, siis on ta saanud kolm-neli kuud juhendada. Siis on näha, kuidas klubil läheb, kuidas on tulemused ning mismoodi mängijad end tunnevad,” rääkis endine paremkaitsja Sky Sportsis.

“Asi pole mitte seitsmes-kaheksas raskes mängus, vaid on mõistlik vaadata tema tööd kolme-nelja kuu pärast. Hetkel näib küll, et tema ongi suurim kandidaat treeneritoolile. Kui United jätkab samas vaimus ning jõuab esinelikusse ning Solskjaerile tööd ei anta, siis klubi võtab meeletu riski. Kui järgmisel hooajal ollakse oktoobrikuus viiendad, siis hakatakse küsima, et miks Ole ei saanud tööd, kuigi ta näitas häid tulemusi?” tõi ta näiteks.

scroll to top