fbpx
Close

Endine Tottenhami peatreener: Arsenal ei suuda kaitsetööga tegeleda ning Luizi palkamine oli viga

Avatar

Arsenali mängijad kohtunikuga vaidlemas. Foto: Imago Images/Scanpix

Hooajal 2013/14 Tottenham Hotspuri juhendanud ja lühikest aega ka Aston Villa eesotsas tegutsenud inglane Tim Sherwood kritiseeris Londoni Arsenali üleminekupoliitikat, kelle sõnul oleks pidanud Chelseast David Luizi asemel palkama hoopis Gary Cahilli.

“Nende probleem oli kõigile teada. Mitte ainult neile, kes Emirates Stadiumil (Arsenali kodustaadion – toim.) käivad, vaid ka need inimesed, kes Premier League’i jälgivad, teavad, et Arsenal ei suuda kaitsetööga tegeleda. Polnud raske töö leida paremaid kaitsjaid kui neil juba oli. Lihtne töö, lihtsalt mine ja tee see ära. Püüa ja paranda see viga ära, leia midagi. Gary Cahill olnuks ilmselge valik. Räägime kellestki, kes on Premier League’i võitnud, on liidriomadustega. Nemad aga lõpetasid David Luizi palkamisega. Ma nõustun, et Luiz saadi hea hinna eest, aga leia keegi parem. Nad pidid seda tegema, aga pole teinud. Nende mängijate värbamine on kohutav olnud ja hetkel on tulemused ka selle väärilised,” rääkis Sherwood Premier League Productionsi vahendusel.

“Tundsin hooaja alguses pidevalt, et kui vaatasin Alexandre Lacazette’i, Pierre-Emerick Aubameyangi, Mesut Özili, Bukayo Sakat ja kui nad tõid veel Nicolas Pepe juurde, siis tundus piisavalt ründejõudu olema. Aga kahjuks on nii, et sa ei saa lüüa nelja väravat, et võita igat mängu, eriti kui niimoodi kaitsed.”

scroll to top