fbpx
Close

Endine Milano Interi direktor: Mourinhoga ei saa kedagi võrrelda

Avatar

Jose Mourinho. Foto: REUTERS/Scanpix

Itaalia tippklubi Milano Interi endine direktor Marco Branca kittis praegust Tottenham Hotspuri peatreenerit ja varasemalt Interi nii Itaalia meistriks kui ka Meistrite liiga võitjaks tüürinud Jose Mourinhot, kelle sarnast pole tema sõnul teiste treenerite seas olemas. Inter olevat käimasoleval hooajal taas võimeline aga meistritiitli võitmiseks.

“Töötasin temaga kaks aastat ja arvan, et kedagi ei saa temaga võrrelda selles osas, mis puudutab tema väljaütlemisi ja kuidas ta seda ütleb. Ta on pedantne, temas on märgatavaid intuitsioone. Me ei tea, kas ta peab leidma õige paiga, et oma oskust näidata, kuid keegi temasugune on kõrgem kui statistika. Ta on lihtsalt erinev,” sõnas Branca toldTMW Radio vahendusel.

Itaalia meedias ringlevate juttude põhjal on Interi omanikeringi kuuluv Suning Holdings Group plaanimas enamiku klubi osalustest maha müüa. Kas see võib omakorda teha karuteene Interi lootustele meistritiitel võita ja ka tulevikus tabeli tipus figureerida?

“Selline risk on olemas. See oli veelgi üllatavam kui [Interi endise presidendi Massimo] Moratti lahkumine, kuigi mitu aastat oli selle kohta juba jutte olnud. See oli välk selgest taevast. Hoolimata sellest võib see mõnikord väljenduda motivaatorina. Oleme näinud paljusid väikseid klubisid madalamates liigades tiitlit võitmas vaatamata rasketele hetkedele. Nüüd peavad nad (Inter) keskenduma ainult tulemustele, töötama professionaalselt. Asjad loksuvad paika. Nad on endiselt Interi mängijad ja seal on lahendusi lihtsam leida. Inter peab tegema kõik, et võita Serie A tiitel, sest nad on konkurentsivõimeline meeskond. Nad suudavad võita, aga kohustusi pole.”

scroll to top