fbpx
Close

Endine Liverpooli mees masendavast olukorrast Juventuses: see peab muutuma!

Avatar

Emre Can. Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Torino Juventuse Meistrite liiga koosseisust välja jäetud ja ka Itaalia kõrgliigas vaid episoodiliselt mänguaega teeniv Emre Can kinnitas, et võib klubi vahetada, kui olukord tema jaoks paremaks ei lähe.

25-aastane Can oli Liverpoolis perioodil 2014-2018 üks põhimeestest, misjärel siirdus sakslasest poolkaitsja ligi 16 miljoni euro eest Juventusesse. Endise Napoli ja Londoni Chelsea juhendaja Maurizio Sarri juhendamisel on ta aga keerulisse olukorda sattunud. Poolkaitse positsioonil on klubis selge üleküllus ning itaallastest mängijate vähesuse tõttu peab Can ka Meistrite liiga mänge kõrvalt jälgima. Käimasoleval hooajal on ta Serie A-s vaid neljas mängus osalenud ja 150 mänguminutit platsil viibinud.

“Olen endiselt Juventuse mängija. Loomulikult pole ma oma olukorraga rahul, aga hoian jalga gaasipedaalil ja annan igal treeningul endast 100%. Püüan enda olukorda muuta, sest ükski mängija pole õnnelik, kui ta ei mängi. Selline on mu hetkeseis Torinos ja pean mõtlema, mis oleks talvel mulle kõige parem. Kindlasti näen ennast Torinos jätkamas, aga olukord peab muutuma,” rääkis Can Corriere dello Sport vahendusel.

scroll to top