fbpx
Close

Balotelli endine tiimikaaslane avaldas, kui palju pidi tuntud ründeäss Manchester Cityle trahvi maksma

Avatar

Mario Balotelli. Foto: AP/Scanpix

Aastatel 2010-2013 Manchester Citys itaallasest mängumehe Mario Balotelliga koos pallinud inglasest paremkaitsja ja nüüdseks karjääri juba lõpetanud Micah Richards avaldas, et Balotelli pidi klubile hilinemiste tõttu uskumatuna näiva 116 000 euro suuruse trahvi maksma.

“Balotelli jäi alati hiljaks. Andsime kõik oma trahvideks kogutud raha heategevuseks ja seega jõuludeks oli meil 100 000 või 150 000 naelsterlingu suurune summa olemas, ainuüksi Balotellilt. Ta oli tegelikult hoones kohal. Me olime ülakorrusel, tema aga all lõõgastumas,” rääkis 31-aastane Richards BBC 5 Live Sport vahendusel.

Richards lisas läbi huumori, et meeskonna belglasest kapten Vincent Kompany järgis rangelt igasuguseid reegleid ja kuna tema oli üks varukaptenitest, siis tihti pidi ta ka kontrollima, kes mängijatest peaksid trahvi maksma. “Ta hoidis alati trahvidel silma peal ja kuna ma olin mõnes mõttes teine kapten, üks riietusruumi liidritest, ütles ta mulle, et võtaksin juhtimise üle. Samas ma ju ei hakka peatreenerile ütlema, et keegi mängijatest hilines täna või ei pannud oma pudipõlle pesukorvi.”

scroll to top