fbpx
Close

Eduseisu omanud Cagliari suurepärane seeria lõpetati üleminutitel eriti valusal moel

Avatar

Ragnar Klavan. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Itaalia kõrgliiga 16. vooru esmaspäevases ainsas mängus võõrustas Ragnar Klavani koduklubi Cagliaria Calcio lähirivaali Laziot, kellelt tuli vastu võtta valus 1:2 kaotus.

Cagliari avas skoori juba kaheksandal minutil, kui audi sisseviskest tulnud palli suunas trahvikasti edasi Joao Pedro ja Giovanni Simeone oli järgmisena jaol, kes mänguvahendi ühe puutega kindlalt võrku saatis. Kodumeeskond suutis minimaalset eduseisu hoida kolmanda lisaminutini, mil tsenderdusest tulnud pall jõudis Luis Albertoni ning karistusalast tehtud löögist seadis hispaanlane viigiseisu jalule.

Kohtunik Fabio Maresca oli seitse üleminutit juurde määranud ja kaheksandal lõi peaga Felipe Caicedo Lazio võiduvärava. Cagliari pool oli selgelt ärritunud ja pettunud, et varem lõpuvile ei kõlanud, kuid 2:1 tulemus jäi jõusse ning nende jaoks lõppes ühtlasi alates 1. septemberist alguse saanud kaotusteta seeria (16 mängu pikkune!).

Ragnar Klavan tegi Cagliari poolelt kaasa kogu kohtumise. Liigatabelis asub meeskond 29 punktiga viiendal kohal, Lazio on 36 punktiga kolmas.

scroll to top