fbpx
Close

Diil tehtud: Chelsea palkas Saksamaa koondise ründeässa

Avatar

epa08085267 Leipzig's Timo Werner reacts during the German Bundesliga soccer match between RB Leipzig vs FC Augsburg in Leipzig, Germany, 21 December 2019. EPA/FILIP SINGER CONDITIONS - ATTENTION: The DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

Londoni Chelsea on alustanud juba vaikselt uueks hooajaks ettevalmistustega ning nüüd sai ka juba mõned nädalad oodatud uudis ametlikuks: Timo Werneriga, kelle vastu tundsid huvi näiteks veel Liverpool, Madridi Real, Barcelona ja Milano Inter, löödi käed.

24-aastase ründaja eest käis Chelsea välja 47,5 miljonit naela, mis oli tema lepingus väljaostuklausliks. Lepingu pikkuseks sai viis aastat ja Werner hakkab nädalas teenima 170 000 naela. Chelsea poolelt kinnitati, et Werner jääb oma senise koduklubi RB Leipzigi juurde käimasoleva Bundesliga hooaja lõpuni, misjärel läbib ta meditsiinilise ülevaatuse Londonis. Valusa löögi pidi Leipzig seega vastu võtma Meistrite liigat arvestades, kus ollakse veerandfinaali jõudnud, aga Goal.com-i teatel pole Werner alates 7. augustist jätkuvast turniirist omasid enam aitamas.

“Olen rõõmus Chelseaga lepingu sõlmimise üle. See on mulle väga uhke hetke liituda sellise suurepärase klubiga. Loomulikult tahan tänada RB Leipzigit, klubi ja fänne, nelja fantastilise aasta eest. Te jääte alati mu südamesse. Ootan juba huviga järgmist hooaega oma uute meeskonnakaaslastega, uue peatreeneri ja mõistagi ka Chelsea fännidega. Koos saab meil väga edukas tulevik olema,” ütles sellel hooajal 43 mänguga 32 väravat löönud ja 13 väravasöötu erinevate sarjade peale andnud Werner Chelsea kodulehe vahendusel.

“Oleme väga põnevil, et Timo Werner otsustas valida Chelsea. Ta on mängija, keda ihaldati üle Euroopa ja see pole ka üllatus: tal on harukordne kooslus noorusest ja huvitavusest ning endiselt on ta suutnud end kehtestada ja tõestada. Me ei jõua juba ära oodata, et Timo meie juurde saabuks, aga seni soovime talle ja RB Leipzigile kõike parimat ülejäänud hooajaks,” sõnas Chelsea direktor Marina Granovskaia.

scroll to top