fbpx
Close

De Bruyne nentis, et Manchester City taktika on paljastatud

Avatar

Kevin de Bruyne. Foto: AFP/Scanpix

Premier League’i tiitlikaitsja Manchester City läheb oma selle hooaja esimest tiitlit võtma, kui liigakarika finaalis minnakse vastamisi nigelat vormi näitava Chelseaga. City keskväljamaestro Kevin de Bruyne nentis, et tema klubi süsteem ning taktika on vastaste poolt läbi näritud, aga usub, et tiim suudab eelmise hooaja saavutusi ületada.

City on sel liigahooajal kaotanud neli kohtumist, mis on juba kahe võrra rohkem kui mullu. Sellest hoolimata ollakse liigatabelis koos Liverpooliga esikohal ning võistlustules ollakse veel FA karikasarjas ning Meistrite liigas, kus täna kohtutakse Schalkega.

“Liigas oleme me kaotanud mõne mängu rohkem kui mullu, aga siiski oleme igas võistlussarjas veel sees. Arvan, et konkurendid on meie taktika läbi hammustanud ning oskavad meie vastu paremini mängida, samuti võib-olla on nende tiimid muutunud aastaga paremaks. Meie lisasime vaid ühe mängumehe, ülejäänud on kõik samad näod,” ütles belglane Sky Sportsile.

“Me mängustiil jääb Pepi käe all alati samaks, me ei muuda seda. Kõik teavad seda,” kinnitas ta peatreeneri Pep Guardiola põhimõtteid. “Lõppude lõpuks pole vahet, sest meil on liigas palju punkte ning arvan, et seame lati enda jaoks väga kõrgele. Võib-olla pole kõik nii nagu mullu, aga võib-olla võidame sel hooajal rohkem tiitlid. Tiitlid on kõige tähtsamad.”

scroll to top