fbpx
Close

Klopp väravateta viigist: me ei unistanud sellisest tulemusest

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: Reuters/Scanpix

Meistrite liiga kaheksandikfinaalid said jätku eile õhtul Anfieldil, kui Liverpool mängis Müncheni Bayerniga väravateta viiki. Liverpooli juhendaja Jürgen Klopp andis mõista, et tulemus pole meeliülendav ning võrdles seda ühe Saksamaa “tulevahetusega”.

Kaks tiimi suutsid kahepeale lüüa raami vaid kahel korral ning avapoolajal oli mäng lahtine ja põnev, teisel poolajal oli võitlus peamiselt keskväljal. “See polnud tulemus, millest unistasime. Saksamaal ütleme sellise asja kohta, nagu olnuks see kui Homburgeri tulistamine – suur elevus ning ootusärevus enne mängu ja siis mängus ei toimu suurt midagi. Aga see mäng oli intensiivne,” ütles Klopp mängujärgselt.

“Meil oli avapoolajal võimalusi ning kui Sadio Mane löönuks palli paremini, siis olnuks lood teised. Meil oli 10-12 olukorda, kus kõik oli paigas, ilusti ära sätitud, aga kas siis viimane sööt oli nõrk või loovutasime palli sootuks. See tekitas meile kaks probleemi – esiteks me ei loonud võimalust ja teiseks nad said võimaluse minna kontrarünnakule. Tahtsime tulemust, millega saaks korduskohtumises miskit peale hakata ning selle tulemusega saab palju teha. Tunneme siiani, et oleme võistluses korralikult sees, kuid peame seda kolme nädala pärast näitama,” võttis sakslane asja kokku.

scroll to top