fbpx
Close

Chelsea abitreener: Sarri käib oma debüüthooajal Guardiola jälgedes

Avatar

Jorginho. Foto: EPA/Scanpix

Premier League’is suurepäraselt alustanud, ent viimastes voorudes seletamatut hoogu näidanud Chelsea läheb täna õhtul vastamisi FA karikasarjas Manchester Unitediga. Sinisärkide hooaeg on käinud üle kivide ja kändude ning hetkel võideldakse just Unitediga neljanda koha eest. See koht liigatabelis on saanud tiimide jaoks ülitähtsaks, sest just neljas positsioon tagab koha Meistrite liigas.

Suvel Chelseat tüürima asunud Maurizio Sarri võib end varsti töötuna leida, kui ta tiimi mängima ei suuda panna ja tema kaitseks on varem välja astunud Manchester City juhendaja Pep Guardiola, kes palus Sarrile anda rohkem aega ning nüüd ka Sarri parem käsi, Chelsea eest palju tähtsaid väravaid löönud Gianfranco Zola.

Zola võrdles Sarri debüüthooaega Pepi omaga, kui hispaanlane ei tõstnud toona ühtki karikat pea kohale, ent pääses Meistrite liigasse. Abitreener rõhutas, et Sarri vajab aega ja toetust ning juba teeb tiim parema mängupildi ja tulemuste nimel muudatusi. “Muudame mõnda asja, aga ei muuda oma suunda. Suund jääb alati samaks. Kaks aastat tagasi küsisite te ilmselt samasid küsimusi Guardiolalt. Mäletan, et küsisite talt rünnakute alustamist kaitsest. Mäletan ka seda, et Pep vastas resoluutselt – tema sellel teemal pikemalt ei peatu, ta teab, et praegu on käsil keerukam aeg ning ta ei muuda oma mängustiili,” meenutas Zola, võrreldes teda Sarriga.

 

scroll to top