fbpx
Close

Coutinhol läks eilne päev täiesti lappama – auto viidi minema ja kodus käisid vargad

Avatar

Philippe Coutinho (vasakul). Foto: Reuters/Scanpix

Liverpooli fännide lemmikpoiss Barcelonas Philippe Coutinhol oli tumesinakas-must teisipäev, kui asjad lappasid igas suunas ja ikka täiega. Umbes nagu sõita tagaveolise autoga, millel suverehvid, lume peal ning suurel kiirusel minna üsna teravasse kurvi.

Mis siis juhtus? Teisipäeval mängis Barcelona Chelseaga ning kuna brasiillane oli varasemalt Liverpooli ridades sel hooajal Meistrite liigas mänginud, siis ei tohtinud ta Barcelona tiimi kuuluda. No okei, see juba nadi värk. Ei saa Chelsea vastu mängida.

Aga siis läks asi hullemaks – ametivõimud pukseerisid Coutinho Audi minema ning olles jäänud autost ilma, läks mees kodust ära õhtusöögile ning naastes kell pool kaks öösel, avanes talle ülimalt ebameeldiv vaatepilt. Vargad olid käinud Coutinhol “külas” ning spetsiaalselt Luis Suarezi poolt välja valitud maja pole enam see kindlus, mis ta veel 24 tundi tagasi tundus.

Coutinhole kingiti Audi Q7.

Audi Q7 e-tron quattro anti talle Barcelona suursponsori Audi poolt ning iseenesest päris okei masin. Eestis algab selle masina hind 84 100 eurost. Paned veits nänni ja varustust juurde ja tõmbab ilusti üle 90 000 €.

scroll to top