City jätkas võidukalt, linnarivaal United ja Chelsea pidid kolme punkti nimel kaotusseisust välja tulema

Paul Pogba. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga 11. vooru laupäevastes mängudes teenisid võidu Manchesteri gigandid City ja United. Edukas päev oli ka Londoni Chelseal. Viigi tegid Burnley ja Everton.

Kolmapäeval Meistrite liigas Pariisi Saint-Germainilt 1:3 kaotuse saanud Manchester Unitedil oli võõrsil raskusi West Ham Unitediga. Väljakuperemehed haarasid poolajaks Tomaš Souceki väravast eduseisu, mis püsis 65. minutini. Just siis andis Bruno Fernandes hea söödu Paul Pogbale ja prantslase täpne löök maandus võrgus. Kõigest kolm minutit hiljem Mason Greenwoodi tabamusest ka juhiti ja kümne minuti möödudes vormistas Marcus Rashford lõppskooriks 3:1.

Viimati Burnley 5:0 alistanud Manchester City’le piisas nüüd Raheem Sterlingu viienda ja Kevin De Bruyne’i 26. minuti väravast, et Fulhamist jagu saada. Chelsea jäi koduplatsil Patrick Bamfordi neljanda minuti tabamusest kaotusseisu, aga Oliver Giroud aitas poolajaks seisu viigistada ja edasi olid täpsed veel 67. minutil skoorinud keskkaitsja Kurt Zouma ning üleajal lõppseisu vormistanud Christian Pulisic.

Burnley – Everton 1:1

Manchester City – Fulham 2:0

West Ham United – Manchester United 1:3

Chelsea – Leeds United 3:1