fbpx
Close

City endine mängumees: Liverpoolil on õnne olnud ja nad hakkavad punkte kaotama

Avatar

Manchester City. Foto: AFP/Scanpix

Aastatel 2005-2015 Manchester City hingekirja kuulunud inglasest paremkaitsja Micah Richards andis Goal.com-ile antud intervjuus teada, et kevadeks on Liverpooli ja Manchester City vahe Premier League’is praktiliselt olematu ning tiitliheitlus kujuneb hooaja lõpus taas pingeliseks.

“Näib, et hetkel sujub Liverpoolil kõik suurepäraselt. Ma ei too vabandusi, vaid olen lihtsalt aus selles osas, mis puudutab otsuseid videokohtunikuga (VAR) seoses, kui nende vastu mängisime. Aga Liverpool mängis hästi ja nad väärivad seal olemist. Cityl on olnud halval ajal vigastustega ebaõnne ja samuti mängukeeldudega, aga arvan, et on liiga vara otsustada, kes võidab liiga. Liverpool kaotab kindlasti punkte alates praeguse kuni hooaja lõpu vahelise perioodi jooksul. Usun, et veebruaris või märtsis on punktivahe oluliselt väiksem,” rääkis karjääri lõpetanud 31-aastane Richards.

“Olen alati olnud VAR-i pooldaja, aga nüüd on see lihtsalt… ma ei teagi, see pole lihtsalt järjepidev. Kui see oleks, siis oleks see ka parem. Siiski usun, et see on mängu jaoks parim, sest kui liigud tagasi ja vaatad olukorra üle, siis on see liigale üldisemalt kasulik. Samas arvan, et otsuste tegemine võtab hetkel liiga kaua aega ja kohtunikud ei lähe alati monitori juurde vaatama, mis tekitab lihtsalt rohkem probleeme kui lahendusi. See vajab veidi mudimist, aga arvan, et lõpuks jõuame soovitud lahenduseni,” lisas Richards videokohtuniku probleemide kohta.

scroll to top