fbpx
Close

Chelsea teeb Manchester Unitedit ja toob legendid tagasi tööpostile

Avatar

Petr Cech (keskel). Foto: AFP/Scanpix

Kui Manchester United otsustas Jose Mourinho asendajaks määrata klubi legendi Ole Gunnar Solskjaeri, hakati rääkima nostalgiast ning “meestest, kes tunnevad klubi läbi ja lõhki”, kui temaga koos vannutati ametisse ja Sir Alex Fergusoni abiline Mike Phelan. Unitedi spordidirektori kohale kandideerivad eksmängijad Darren Fletcher ja Rio Ferdinand, kellest esimene saab suure tõenäosusega valituks.

Sarnast mustrit on näitamas ka Chelsea, kes võib peatreeneri Maurizio Sarri asemel tuua Derby Countyga säravat hooaega tegeva klubi rekordskoorija Frank Lampardi. Fookuses on aga 37-aastane Arsenali kiiper, tänavu putsad varna raputava Petr Cechi tulevik. Nimelt on tšehh taasliitumas Chelseaga ja võtmas üle spordidirektori ametiposti.

2017. aasta novembrist alates tühjana seisnud roll on kaotanud oma mõju, kuna direktor Maria Granovskaja otsused on hõlmanud ka klubi üleminekuid ning lepingupikendusi. Pole veel selge, kas naine annab klubiga neli Premier League’i tiitlit võitnud kiiprile spordidirektori väärilised õigused või mitte, vahendab Sky Sports.

scroll to top